Корзина
28 отзывов
Імуномаркет "Веселиця"
+380950335335
+380960202196

Як захистити себе від вірусних атак? Поради віце-президента асоціації апітерапевтів України, директора з розвитку компанії "Апіпродукт"]

Як захистити себе від вірусних атак? Поради віце-президента асоціації апітерапевтів України, директора з розвитку компанії "Апіпродукт"]

Тисячі досліджень доводять результативність застосування продуктів бджільництва: прополісу, меду, маточного молочка, воскової молі, перги, бджолиного обніжжя - для профілактики і лікування вірусних захворювань.

Віце-президент асоціації апітерапевтів України, директор з розвитку компанії "Апіпродукт" Світлана Волинець наполегливо рекомендує "розставити правильно пріоритети" і зробити вибір на бік продуктів бджільництва".
На основі свого багаторічного досвіду вивчення цілющих властивостей та застосування  апіпродуктів, вона пропонує таку схему зміцнення  захисту організму  від коронавірусу:

"1. Вранці натщесерце - випити півсклянки теплої води, після 1 ч.л. медової композиції "Апісвіт" (дітям до 7 років 1/2 ч.л.) розсмоктати і водою не запивати.
Після 5 мл "Галерин" розчинити в 20 мл кип'яченої води (дітям співвідношення 3 краплі на рік життя, розведені 1:8 кип'яченою водою).
Сніданок через 20-30 хвилин.

2. За 30 хвилин до обіду - повторити "Галерин", після 2 табл. "Прополіс адсорбований" (дітям до 5 років по 1/2 табл., Старшим по 1 табл.)

3. За три години до сну - повторити "Апісвіт" і випити півсклянки теплої води, додавши 7-10 крапель "Густої витяжки прополісу".

4. При виході з дому обов'язково змастити внутрішню поверхню носа "Проліхітом".

До уваги! Якщо у вас хронічні хвороби: туберкульоз, серцево-судинні захворювання, цукровий діабет, гіпертонія, - ви в зоні ризику !!! до програми додайте "Зелені манни" і "Бджолич"!

Про захисні та цілющі властивості прополісу:

"Експериментальні дослідження доказали, що приймаючи прополіс, завдяки його протизапальним і антиоксидантним властивостям, він (прополіс) попереджає розвиток пневмонії. Фенітіл естер кавової кислоти прополісу надає терапевтичну дію при ідіопатичному фіброзі легенів. Експериментальні дослідження показали, що екстракт прополісу попереджає розвиток ускладнення з боку легень - пневмофіброзу.

Антимікробні властивості прополісу збільшуються при його поєднанні з медом і етіловим спиртом. Антибактеріальними властивостями володіють і масляні екстракти прополісу. Не дивлячись на наявність антибактеріальних властивостей, тривале застосування прополісу не призводить до дисбактеріозу.
Водневі екстракти прополісу надають згубний вплив на вірус грипу H1N1. Отримано обнадійливі результати застосування прополісу при ВІЛ інфекції.

Ми ні кого ні в чому не переконуємо і не переслідуємо рекламної мети - ми і так працюємо у посиленому режимі через підвищений попит. Дякуємо усім нашим клієнтам за довіру ♥ ️🐝 ♥ ️.

З повагою до кожного з вас, 

Волинець Світлана, віце-президент асоціації апітерапевтів України, директор з розвитку компанії "Апіпродукт".

Бережіть себе!"

Імуномаркет "Веселиця" є офіційним представником компанії-виробника "АПІПРОДУКТ" і пропонує весь спектр продукції з каталогу Компанії ЗА ЦІНАМИ ВИРОБНИКА.
Ми також надаємо фахові консультації щодо ефективності індивідуального підбору  і  застосування апіпродуктів.

З турботою про вас і побажаннями міцного здоров'я,
Ілля Миколайович Селуянов, 
сертифікований консультант з Апіпродукції
власник імуномаркету "Веселиця"
Viber: +380950335335