Корзина
28 отзывов
Імуномаркет "Веселиця"
+380950335335
+380960202196

Каталог ТМ "Апіпродукт" [Продукти бджільництва, Апібальзами. Фітосиропи].

Імуномаркет "Веселиця" є офіційним представником компанії -виробникап "Апіпродукт" та прополує весь спектр продукції з каталогу компанії ЗА ЦІНАМИ ВИРОБНИКА.
Надаємо фахові консультації щодо вибору за застосування апіпродуктів, підбору їх найкращих та найефективніших комбінацій.


Лікувальний та оздоровчий ефект продуктів бджільництва (апіпродуктів)
 їх цілющий вплив на життєві функції людського організму заснований на наявності в них потужних енергетичних, біологічно активних і дезінфікуючих речовин, мінеральних солей, мікроелементів, вітамінів і, до сьогодні наукою досліджуваних, біологічно активних агентів.

Всі знають про цілющі властивості бджолиного меду, але не всі знають  що

Прополіс [Бджолиний клей] – це найпотужніший природний антибіотик!

Перга [Бджолиний хліб] – це надзвичайно цінна та багата на корисні для людини речовини натуральна біологічно-активно добавка, створена бджолами!  Квітковий пилок [Бджолине обніжжя] – є сировиною для перги, яку бджола утрамбовує в бджолину соту, а зверху заливає медом, таким чином дозріла перга в три рази ефективніша за пилок!

Маточне молочко [Королівське желе] – це полігормональний біологічний стимулятор для оздоровлення та відновлення функцій людського організму!

 

ПРО КОМПАНІЮ "АПІПРОДУКТ":
Продукти бджільництва компанії Апіпродукт
вироблені за формулами біохіміків професора Протоса О.Ф. та Мулявка Н.О. на базі Національного Інституту бджільництва ім. П.І. Прокоповича. Ефективність продуктів клінічно доведена та сертифікована. Проведені лабораторні експертизи в Інституті Гігієни та Медичної екології ім. О.М. Марзєєва. Отримані висновки ДСЕС при Міністерстві охорони здоров'я України.
Вся продукція сертифікована.

Апітерапія ("apis" від латинського бджола) - це накопичені століттями знання та практичний досвід використання бджолиної продукції для підтримки та захисту здоров’я людини, для відновлення людського організму та наповнення його енергією, а в деяких випадках і для лікування захворювань.

Дієтичні добавки - це харчові продукти і не є ліками. При хронічних або гострих захворюваннях рекомендується отримати консультацію у лікаря.