Корзина
28 отзывов
Імуномаркет "Веселиця"
+380950335335
+380960202196

ЦІЛЮЩА ЖИВА ВОДА

ЩОДЕННО ОТРИМУЙТЕ ЦІЛЮЩУ "ЖИВУ" ВОДУ В ДОМАШНІХ УМОВАХ І БУДЬТЕ ЗДОРОВІ! 

Вода відповідає за обмінні процеси, за терморегуляцію організму людини. Вода забезпечує транспорт речовин і підтримує клітинну структуру. Вода є важливим інструментом, який очищує наше тіло зсередини.

Вода - це інформаційна основа біологічного життя у Всесвіті. Організм людини по вазі складається на 50-86% з води [86% у новонародженого і до 50% у літніх людей].

Вода входить до складу всіх органів і тканин: в серці, легенях, нирках її близько 80%, в крові-83%, в кістках-30%, в зубної емалі- 0,3%, в біологічних рідинах організму- 95-99%.

Тому дуже важливо підтримувати водневий баланс в організмі. Рекомендована норма вживання води на день – 30 мл на 1кг ваги.

Що таке Жива вода?

«Живою» називають воду з негативним значенням окислювально-відновного потенціалу [ОВП] або інакше кажуть - з негативним значенням параметру редокс-потенціалу. Коли ж значення ОВП позитивне, то властивості води окислювальні, і тоді вода має назву – «мертва» вода.

Наприклад, ОВП звичайної питної води практично завжди вище нуля:

-          водопровідна вода від +80 мВ до +300 мВ;
-          вода в пластикових пляшках від +100 мВ до +300 мВ;
-          кринична, джерельна вода від +120 мВ до +300 мВ.

Така питна вода [«мертва» вода] є оксидантною - забирає вільні електрони з біологічного середовища організму. Це веде до передчасного старіння, хронічних захворюваннях, хронічної втоми.

І навпаки, «жива» вода [з негативним ОВП] має відновлювальні, електронодонорні властивості, перешкоджає окисленню і продовжує життя клітини. «Жива» вода – це антиоксидант.

Окислювально-відновний потенціал [ОВП]  безпосередньо пов'язаний з процесами життєдіяльності організму і метаболізму. Ми всі народжуємося і формуємося в негативно зарядженому середовищі – в середовищі з негативним ОВП. Значення ОВП навколоплідних вод, наприклад, в яких формується дитина, становить -200 мВ [мінівольт, mV], значення ОВП молока матері становить -70 мВ.

ОВП внутрішнього середовища організму людини в нормі , коли має негативне значення в межах від -90 до -200 мінівольт. Хвороби починають виникати, коли негативний потенціал клітин (ОВП) від -70 до -50 мВ. А якщо питна вода має ОВП більш негативний, ніж ОВП внутрішнього середовища людини, то вода, навпаки, ще більш підживлює організм енергією, дає енергетичну підзарядку клітинам, органам і системам.

Імуномаркет «Веселиця» є офіційним представником компанії "Аква БРК" 
Пропонуємо вам налагодити водневий баланс  свого організму за допомогою «живої» води, отриманої за передовими технологіями, розробленими  у науково-дослідному центрі Аква БРК під керівництвом Бориса Олександровича Вихованця, дипломованого хіміка – біофізика, засновника Першого кабінету аквамедицини, біорезонансної корекції і молекулярного харчування Аква БРК.

«Жива» вода від миттєво засвоюється, тому що володіє біологічною сумісністю. Стік-іонізатор змінює показник ОВП від +200 мВ до -250 мВ, збагачує воду киснем, володіє сильною хімічною активністю, має онкопротекторні властивості, знижує окислювальні реакції [діапазон рН від 8,5 до 10].

Вихованець Борис Олександрович -