Корзина
28 отзывов
Імуномаркет "Веселиця"
+380950335335
+380960202196

Колекція для органів дихання [Натуральні апіпродукти від вірусів та бронхиту]

В цій колекції ми зібрали для вас Апіпродукти, які мають найбільш потужний ЗАХИСНИЙ, ОЗДОРОВЧИЙ ТА ВІДНОВЛЮВАЛЬНИЙ вплив на дихальну систему людини і дозволять вам максимально підвищити свої захисні сили проти вірусів, сезонних застудних захворювать а також прискорити одужання та відновлення у разі  настання хвороби. 

Важливі компоненти цілющих продуктів бджільництва: 
Прополіс
- це природний натуральний антибіотик, який має антимікробну, бактерицидну, протизапальну, знеболюючу дію та знищує більше 100 видів патогенних бактерій, грибків і вірусів, не викликаючи їх стійкості до себе.
Екстракт личинок воскової молі - це потужний біогенний стимулятор, який забезпечує відновлення пошкоджених оболонок клітин, попереджає виникнення аутоіммуних захворювань.

Імуномаркет "Веселиця" є офіційним представником компанії-виробника "АПІПРОДУКТ" і  пропонує в своєму каталозі увесь спектр продукції Компанії за цінами виробника.
Вся продукція сертифікована. Якість гарантована.
Надаємо фахові консультації щодо підбору найбільш ефективних апіпродуктів саме для вас, їх впливу на організм і рекомендації щодо схем їх застосування..