Кошик
33 відгуків
Імуномаркет "Веселиця"
+380950335335
+380960202196

Антипаразитарна терапія [Продукти бджільництва у боротьбі з паразитами]

Антипаразитарна терапія [Продукти бджільництва у боротьбі з паразитами]

 

Найменш діагностованою

проблемою здоров'я в історії

людства є паразити

Рой М. Андерсон Професор паразитної екології

 

Паразитуючі організми з'єднання явилися на землі задовго до людини, тому дуже добре пристосувалися, що ускладнює їх виявлення та виведення. Але що дивно, до синтетичних антипаразитарних засобів смороду вміють пристосовуватися, а до рослинних, давно існуючих разом з ними, - ні!

Під впливом несприятливих факторів навколишнього середовища заразитися паразитами дуже легко: достатня лише невеликого занепаду імунітету і недотримання ряду правил гігієни. Сьогодні багато хто страждає від недостатньо якісної роботи природного захисту організму, через що паразити не знищуються, а активно розвиваються, викликаючи виснаження, слабкість, прискорене старіння і безліч захворювань внаслідок пригнічення імунітету людини. Іноді ураження паразитами можуть протікати безсимптомно, і тоді людина не може зрозуміти, через що протягом багатьох років страждає від частих вірусних інфекцій і хронічної втоми.

Паразит з волоського «parasitos» означає нахлібник, дармоїд.

Паразити здатні жити у всіх тканинах, органах людини:

з'єднання їдають всі корисне з нашого харчування: вітаміни, мінерали, мікроелементи, амінокислоти і інші біоактивні речовини;

деякі паразитарні віді харчуються нашими органами - слизовими оболонками шлунку і кишковика, клітинами печінки, шкіри, зубного тканиною;

глисти і всі інші види виділяють токсоіди - сильні отрути і алергени.

Паразити в організмі людини діляться на три види:
  • Найпростіші - це одноклітинні паразити: амеби, лямблії, трихомонади, які часто є носіями хламідій і вірусу СНІДу.
  • Черв'яки (гельмінти) бувають круглі (аскариди, гострики, трихінели в і т. ін.), плоскі (сосальщики і стрічкові глисти).
  • Мікози (гриби) - кандиди, криптококки, пеніцілліум.

 

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я

3-тє місце у світі займає кількість хворих,

зараженних кишковими гельмінтозами

 

Професор Рой М. Андерсон пише:

«... мета паразита - приховати своє існування. Хитрий паразит живе непоміченим, тому що якщо він буде помічений, безсумнівно будуть прийняті якісь заходи до його усунення. Якщо ви думаєте, що паразити дурні, то ви помиляєтеся. Це дуже розумні істоти. Вони розумні в своїй здатності до виживання і розмноження, що, звичайно, є головним метою будь-якого організму. Як же паразит може існувати у вашому організмі так, щоб Ви про це не підозрювали? Зазвичай людина, що звикла до свого стану - низького рівня енергії, захворювань, висипань, болю, до частих застуд, грипу і запорів (список неприємностей, що заподіюються паразитами, нескінченний) - і вважає його нормальним, ніколи не зможе визначити присутність паразитів у своєму організмі » .

З огляду на різноманіття форм гельмінтів і спричинених ними пошкоджень, позбутися від паразитів можна тільки комплексним, системним, науковим підходом. Чим надійніше буде вибудована програма, тим вище буде ефект і менше шкоди для організму.
 

! Паразити гинуть від бджолиної продукції
ПРОПОЛІС [Бджолиний клей]

Прополіс є унікальним продуктом, який містить у своєму складі 8 амінокислот та феноли, які необхідні для нормального функціонування організму та незамінні в боротьбі з паразитами.

Після проведення терапії за допомогою прополісу у хворого виникає досить стійкий імунітет і тому повторне інфікування паразитами на протязі року після застосування прополісу неможливе.

Особливою цінністю прополісу в боротьбі з паразитами є ті, що, знищуючи чужорідні для організму людини бактерії, він не пошкоджує здорову мікрофлору і тим самим попереджує розвиток дисбактеріозу. Завдяки цим властивостям, одужання хворого після паразитарного ураження настає набагато швидше.

Клінічні випробування прополісу: У 2004 році бразильські вчені вивчали ефективність прополісу в лікуванні лямбліозу. Створений за допомогою етилового спирту сухий екстракт прополісу був розчинений з водою в концентраціях від 7,81 до 500 мкг/мл Розчинами екстракту були оброблені чашки Петро з вирощеними в них на живильному середовищі культурами лямблій, а одну культуру обробили протипротозойним (тобто здатним знищувати паразитичних найпростіших) препаратом метронідазолом. Для обчислення ефективності цих засобів вчені вимірювали розмір популяцій лямблій в порівнянні з початковими показниками, підраховуючи їх кількість через 24, 48, 72 і 96 годин. При першому підрахунку кількості лямблій, оброблених метронідазолом, з'єднання ясувалося, що препарат за цею годину знищив паразитів повністю. Ненабагато відставав і розчин з максимальній концентрацією прополісу, кількість лямблій в якому за 24 години зменшилася на 80%, а через 48 годин - на 95%. Таким чином, було доведено, що прополіс практично не поступається за ефективністю основного препарату для лікування лямбліозу - метронідазолу, хоча і вимагає більше часу для досягнення максимального ефекту.

 

Прополісна олія

Масло прополісу згубно для всіх видів гельмінтів, а також найпростіших мікроорганізмів та інших ендопаразитів.

Крім того, прополіс має здатність ефективно усувати будь-які запальні процеси, він позитивно впливає на всі органи і системи людського організму.

Засіб дозволяє позбутися не тільки від дорослих гельмінтів, а й від їх личинок. Препарати з додаванням прополісу сприяють лікуванню від змішаного гельмінтозу - елементи препарату впливають на рецептори паразитів, паралізуючи їх здатність до пересування і розмноження.
Прополіс впливає на збудника гастриту - бактерію Helicobacter pylori; вбиває патогенні мікроорганізми; грибки (в тому числі дріжджоподібний грибок Candida); всі види гельмінтів; нормалізує обмін речовин; прочищає печінку; прибирає неприємний запах з рота; сприяє зниженню ваги і впливає на загальне оздоровлення організму.

Клінічні випробування прополісу:  Несподіваним для групи бразильських вчених виявився вплив прополісу на вкрай небезпечних одноклітинних паразитів лейшманії. Ці незвичайні шкідники вражають тканини не господаря, а його імунні клітини - макрофаги, всередині яких вони розвиваються і розмножуються. Для вимірювання ефективності прополісу, розчином пополісу обробляли отримані від мішею макрофаги, заражені лейшманіями, і поміщали в пластикові колбі. Концентрація розчину при цьому варіювалася від 3 мкг/мл до 100 мкг/мл Вже розчин в концентрації 6 мкг/мл через 48 годин знижував кількість паразитів в макрофаге з 6-7 до 1, а при підвищенні концентрації до 12,5 мкг/мл паразити знищувалися повністю. Таким чином, прополіс зрівнявся за ефективністю з синтетичним препаратом мілтефозіном.

Застосовувати прополіс рекомендується і для профілактики ураження організму паразитами на постійній основі [1 таблетки 2 рази на день «Прополісу адсорбованого» розсмоктати].

Очищує кров і лімфу від продуктів життєдіяльності паразитів.

Вбиває не тільки паразитів, але і їх личинки.

М'яка яко виводить гельмінти.

Зміцнює загальний імунітет.

Покращує самопочуття і працездатність.

Запобігає рецидивам.

Лікувальна дія прополісу обумовлена наявністю флавоноїдного спектру: акацетин; апігеніну; кемпферол; кепмпферіда і ерманіна. Антибіотичний ефект речовини обумовлений впливом піноцембріна і кофейнокіслого ефіру. Численні дослідження підтвердили високі бактеріостатичні і антимікробні властивості прополісу. За результатами клінічних дослідів стафілококи; сальмонели; пантерелли; ешерихії; синьогнійні палички та ін., гинули від впливу прополісу протягом 2 годин.

Клінічні випробування прополісу:  Висока ефективність прополісу проти одного з найнебезпечніших одноклітинних паразитів акантамеба - була продемонстрована студентами одного з турецької університетів у 2007 р. - 96 чашках Петро були вирощені культури акантамеба, які потім оброблялися екстрактами прополісу в концентраціях від 2 до 8 мг/мл Найбільш концентрований екстракт (8 мг/мл) всього за 1 годину скоротив кількість акантамеба приблизно з 80 тис. до 5 тис., а до шостої години їх не залишилося зовсім. При цьому ефективність екстрактів з концентрацією 6 і 5 мг/мл була практично такою ж.

 

 
Будь-яка патогенна мікрофлора не любити бджолиний мед,

але любить цукор. Виходить, що крім всіх вже відомих чудових характеристик меду, він володіє і противірусним, протиглистовим, протигрибковим ефектом.

Якщо будь-якого паразита занурити в 30% розчин меду, він перестане існувати. Отже, для очищення від паразитів організму людини, найкращим засобом є мед і продукти бджільництва.

 

Властивості меду, які сприяють виведенню паразитів з організму і підтримці його в чистоті:

прибирає спазми протоків жовчного міхура, підшлункової залози, селезінки і розслаблює кишковик,
має виражений жовчогінний ефект;
містить набір вітамінів і мікроелементів;
структурує воду, а така вода активізує роботу ферментів;
володіє гігроскопічністю, забирає вологу на собі;
руйнує каміння в жовчному міхурі, причому він їх не дробити, а розріджує (адже камінь в організмі людини - це секрети, що згущуються).

При розведенні меду з водою, як тільки в шлунок одномоментно потрапляє 200 мл медової рідини, клапан шлунку відразу відкривається, і рідина йде в дванадцятипалу кишку. Медова вода п'ється вранці натщесерце, як тільки ви прокинулися і ввечері перед сном. Вода повинна бути комфортної температури, яку вам приємно випити залпом. І не бійтеся пити медову воду перед сном, вона попереджує виникненню набряків, тому що розвантажує нирки.

! Якщо Ви хворієте і безуспішно лікуєтеся, то причина найчастіше - паразитоз

Прислухайтесь до свого організму - Як часто вас турбують болі в животі і головний біль? Чи страждаєте ви від алергії, безсоння, відчуваєте загальне нездужання? Ви не можете схуднути і, навпаки, набрати вагу? Якщо хоча б один з цих симптомів періодично дає про себе знати - час зайнятися своїм здоров'ям і вивести з організму усе, що заважає вам жити повноцінним, здоровим і щасливим життям.

 

Стаття підготовлена на базі матеріалу Світлани Волинець [Віце-Президент Всеукраїнської Асоціації апітерапевтів, директор з розвитку ТМ «Апіпродукт»]